Starší děti můžou v našem centru navštěvovat Zumbu.

Pojďte si s námi zatančit zjednodušenou verzu Zumby (ZumbAtomic), která je upravná tak, aby ji zvládly malé i větší děti. Naše hodiny jsou kombinované s hrami na postřeh, udržení rovnováhy, apod. Obsahuje prvky stylů jako je hip-hop, reggaeton a pop. Navíc se u ZumbAtomicu děti skvěle zabaví.

Nejdříve se děti učí tančit jednoduché sestavy a následně se přidávají další nové. Hodina je tvořená zábavnou formou, aby tanec děti bavil a zároveň se něco naučily. ZumbAtomic je jak pro holčičky, tak pro kluky – každý si v této hodině nalezne to, co ho právě zajímá a baví. Jestliže vaše dítko baví hopsat do hudby, je to to pravé, co hledáte!

Cvičení dělíme na dvě skupinky
  • 4-7 let (Hvězdičky)
  • 8-12 let (Hvězdy)

Dětský program vznikl v roce 2008. Největší zásluha na tomto programu patří zumba instruktorce ZES (zumba education specialist) Gine Grant a samozřejmě i Beto Perez – zakladatel Zumba fitness se na tom podílel. Cílem ZumbAtomicu je rozvinout zdravý životní styl a včlenit fitness jako přirozenou součást dětských životů. Nejen jako lekci, kterou navštěvují jednou týdně. Zatímco je cvičení vskutku velmi důležitým prvkem rozvoje v dětství, ZumbAtomic rovněž zvažuje ostatní aspekty dětského rozvoje.