Aby naše kurzy mohly fungovat ke spokojenosti všech – rodičů, dětí, i lektorek, rády bychom Vás požádaly o dodržování následujících pravidel:

1. Kurz začíná v daný čas. S ohledem na následující hodiny a na spokojenost ostatních rodičů, nemůžeme na kohokoliv čekat. V případě pozdního příchodu se prosím připojte bez narušování průběhu lekce.

2. Pokud se z nějakého důvodu nemůžete dostavit na Vaši lekci, prosím omluvte se nejlépe prostřednictvím systému webooker https://chytrulky.webooker.eu/Schedule nebo zašlete sms s omluvou své lektorce nejpozději do 8 hodiny ranní. Pokud o absenci víte dříve, dejte nám to prosím vědět dříve, abychom měli možnost místo v kurzu obsadit. V případě neomluvení se z lekce Vám bohužel nemůžeme zajistit náhradní hodinu.

3. Náhradní lekce se automaticky započítávají pomocí systému webookeru, kde si může rodič sám zajistit přihlášení na jakoukoliv jinou lekci (znakování, angličtina, poznávej svět, výtvarná dílna, jóga, atd…). Počet náhrad se tím automaticky sníží.

4. Doporučujeme rodičům vybírat si náhradní lekce průběžně. Náhradní lekce je nutné vybrat v rámci daného pololetí – tedy do 31.1. v prvním pololetí a do 30.6. ve druhém pololetí.  

5. Každý klient má nárok přijít se podívat na ukázkovou lekci. V případě, že ho kurz nezaujme a rozhodne se nechodit, má tuto první lekci ZDARMA! V případě, že se rozhodne pokračovat a do kurzu se zaregistruje, pak platí celé kurzovné včetně této první ukázkové lekce. Je možné se tímto způsobem přijít podívat na více typů kurzů.

Děkujeme za pochopení a respektování pravidel.

Těšíme se na lekce s Vámi a Vašimi dětmi 🙂