Angličtina pro nejmenší (6 – 36 měsíců)

angličtina

Při hodinách angličtiny pro miminka a batolátka využíváme výhod znakování, které dětem pomáhá snáze propojit rodný jazyk a angličtinu. Celé hodiny angličtiny jsou bez výjimky celé vedeny v angličtině, takže děti se cizí jazyk učí podobně jako svůj rodný – tedy zážitkem a hlavně bez překladu!   Nic nenaučí dětičky znakovat a říkat „bubbles“ jako hra s bublifukem. Navíc se učí i slovíčka jako „small“, „big“, „up“, „down“ a mnoho dalších…
V celoročním kurzu nás čeká  spousta témat, která se vždy alespoň dvakrát opakují, aby došlo k lepšímu zapamatování. Čekají nás témata jako zvířátka na statku, doma, jídlo, v zoo a mnohá další témata, která jsou blízká malým dětem.
 Kurzy si užívají nejen batolátka, ale i jejich rodiče a někteří si i sami osvěží angličtinu :), která je vždy používána v jednoduchých větách, stejně jako bychom na dítě mluvili v mateřštině.
Pro koho je kurz určen
 
pro děti od 6 měsíců do 3 let
Časová dotace kurzu
  • lekce probíhají 1x týdně (45 minut)
  • 20 lekcí za pololetí
  • skupinová výuka – max. 6 dětí
Cena 160 Kč za lekci – obvykle vychází 20 lekcí na pololetí 
(možnost přihlášení i na jednotlivé lekce, ale vzhledem k charakteru kurzu doporučujeme absolvování celého kurzu. Cena jednotlivých lekcí je 200 Kč) 

Těšíme se na Vás v našem centru Chytrulky v  Hradci Králové

 

 

Partneři webu