Zajímáte se o klasickou jógu?

Chcete se protáhnout a udělat něco pro své tělo i mysl?

Pokud ano, přijďte k nám 🙂 V našem centru si můžete zacvičit a potom si v klidu odpočinout u kávy. Nemusíte si ani shánět hlídání, protože i to se postaráme a děti budou hned ve vedlejší místnosti v nádherné nové herně s paní na hlídání.

Časová dotace kurzu
  • lekce probíhají 1x týdně
  • 1 lekce 50 minut
  • skupinová výuka – max. 8 lidí
  • 20 lekcí / pololetí

Cena celého kurzu 2 000 Kč (100 Kč na lekci)

Vstup na jednorázové lekce 120 Kč / lekci)

Těší se na Vás skvělý instruktor Jirka!

OLYMPUS DIGITAL CAMERAJe mi 48 let a s jógou „koketuji“ od svého „gymnazijního“ věku, tedy více jak 30 let. Jako první se mi do ruky dostala knížka „Od staré Indie k dnešku“, ze které jsem čerpal poznatky o ásanách. V józe jsem tehdy viděl spíše jen tělesná cvičení. Následovala tzv. „éra Lysebetha“, kdy u nás postupně byly vydávány jeho překlady. Tyto knížky pro mě byly velice čtivé a poučné. Následovala období, kdy jsem se ásanám věnoval pravidelně, ale i období (vojna, rodina, stavba domu atd.), kdy se na cvičení nedostávalo času. Navštěvoval jsem oddíl jógy v rámci Sokola Hradec Králové, pár let jsem cvičil pod vedením indického učitele Ajay Bobade.
V roce 2015 jsem absolvoval kurz Instruktor jógy, pořádaný Českým svazem jógy. Tento kurz mi přinesl mnohá poznání, vysvětlil mi vzájemné propojení jednotlivých technik a praktik jógy v klasickém slova smyslu.
Nyní vedu lekce klasické jógy v Hradci Králové a Třebechovicích pod Orebem. V srpnu 2016 budu absolvovat seminář Metodika cvičení dětské jógy při České asociaci dětské jógy. Do budoucna chci rozšířit svoji lektorskou činnost zejména na terapeutické účinky jógy pro děti i dospělé.